دستگاه لاغری موضعی 3max
ارسال شده در بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ / نظرات (382) / توسط : drgoharbod

دستگاه لاغری موضعی ۳MAX

یکی از مشکلات شایع برای افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند عارضه چاقی موضعی است. افرادی که دچار این مشکل هستند در اغلب موارد چاق نیستند و عدد شاخص توده حجمی بدن (BMI) آن ها در محدوده مناسب قرار دارد اما در بعضی نقاط بدن مانند ران، پهلوها و … دچار چاقی موضعی هستند. در چنین مواردی رژیم غذایی و یا ورزش باعث لاغری کل بدن و شل شدگی پوست می گردد و در اغلب موارد ناحیه مورد نظر تغییر چندانی نمی کند. پزشکان به این دسته از افراد استفاده از دستگاه های لاغری موضعی را پیشنهاد می نمایند.

3max

دستگاه لاغری موضعی ۳MAX یکی از بروز ترین دستگاه های ارائه شده است که با کمک آن می توان تغییرات چشمگیری را در افراد ایجاد نمود. استفاده از این دستگاه هیچ گونه دردی نداشته و فرد تنها مقدار کمی گرما را احساس می نماید. به طور معمول جلسات درمانی استفاده از این دستگاه بین ۲۰ الی ۴۰ دقیقه به طول می انجامد. استفاده از این دستگاه نیازی به بی هوشی و یا استفاده از بی حسی موضعی ندارد و تنها پروب های دستگاه روی پوست فرد کشیده می شوند و طی این پروسه فرد تنها گرمای کمی را احساس می نماید.

این دستگاه به صورت همزمان از سه مکانیسم درمانی رادیو فرکانسی (RF)، واکیوم LPG و اولترا سوند (Cavitaion) استفاده می نماید اما در اغلب دستگاه هایی که تا پیش از این ارائه شده بودند تنها یکی از این سه مکانیسم استفاده میشده است.


دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها فعال "دستگاه لاغری موضعی ۳MAX"

avatar
  اشتراک  
جدیدترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای
اطلاع از
HADIZADE
مهمان

سلام ببخشید برای ازبین بردن چاقی رون چه راهکارهایی وجود داره ؟غیر از جراحی ؟