بهترین کلینیک کاشت مو
ارسال شده در شهریور ۱, ۱۳۹۹ / نظرات (425) / توسط : drgoharbod

کاشت مو با چه روشی در کلینیک گهربد انجام میشود

داشتن موهای زیبا و سالم از خواسته های هر انسانی در طول تاریخ بوده و هست . ما در کلینیک تخصصی پوست و مو گهربد با کمک علم پزشکی و با استفاده از روش هایی مانند مزوتراپی و کاشت مو این آرزو را برای تمامی انسان هایی که از کم پشتی موهای خود رنج می برند ، برآورده می نماییم. کاشت مو در کلینیک گهربد توسط مجرب ترین تکنسین ها و با استفاده از جدید ترین متد روز کاشت یعنی SUT یا همان super fit انجام می شود. در این روش برداشت با دستگاه میکرو موتور انجام می شود، پس در یک جلسه امکان برداشت تعداد گرفت یا فولیکول بیشتری وجود دارد. این روش نیاز به استراحت و دوران نقاهت ندارد و فرد بعد از انجام کاشت مو می تواند به زندگی عادی خود بازگردد.

در هر جلسه کاشت مو هم مرحله کاشت و هم مرحله برداشت وجود دارد بدین صورت که در مرحله برداشت گرفت های مو از ناحیه پشت سر برداشته شده و در ناحیه جلو سر کاشته می شود.

از هفته سوم بعد از کاشت مرحله ریزش (shock loss) وجود دارد که مرحله ای کاملا طبیعی است و تا سه ماه به طول می انجامد . بعد از سه ماه موها به آهستگی شروع به رویش می کنند و در پایان ماه پنجم یا ششم تا میزان ۷۰% موهای کاشته شده رشد خواهند نمود. رفته رفته طی ۹ ماه موهای کاشته شده و تراکم آن ها به حداکثر خواهد رسید.

مزوتراپی یکی دیگر از روش های تقویت موی سر است و به کمک این روش ویتامین ها ، املاح و مواد معدنی با سوزن های مخصوصی به ریشه مو رسانده می شود. انجام مزوتراپی بعد از کاشت برای تمام افراد توصیه می گردد.

کلینیک تخصصی پوست و مو گهربد مشهد با بیش از ده سال سابقه فعالیت مستمر


دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها فعال "کاشت مو با چه روشی در کلینیک گهربد انجام میشود"

avatar
  اشتراک  
جدیدترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای
اطلاع از
مبینا
مهمان

سلام وقت بخیر هزینه کاشت موی سرچنده؟