کاشت مو در مشهد
ارسال شده در بهمن ۶, ۱۳۹۷ / نظرات (446) / توسط : drgoharbod

آشنایی با روش های کاشت مو

با توجه به تاثیر مو سر در زیبایی چهره، نیاز به کاشت مو در افرادی که موهای سر خود را به دلایل مختلفی از دست می دهند بیشتر احساس می شود. کاشت مو سر، یک راه حل دائمی برای بازگرداندن موهای زنده به پوست سر می باشد و پزشکان کلینیک گهربد از پیشرفته ترین تکنیک های کاشت مو استفاده می نمایند. روش های کاشت مو این امکان را فراهم می کنند که فرد جای خالی موهای از دست رفته را به وسیله موهای طبیعی و در حال رشد خود، پر کند ؛ بنابر این کاشت موی طبیعی باعث بهبود ظاهر شخص و افزایش اعتماد به نفس او می شود .برای متقاضی کاشت مو، نتیجه مطلوب است که در آن ظاهری زیبا با خط رویش طبیعی و تراکم مورد انتظار را به ارمغان آورد. کلینیک گهربد سالیان متمادی است که به صورت حرفه ای در زمینه کاشت مو فعالیت مینماید . یکی از ویژگی های اصلی و ممتاز کلینیک گهربد ، کاشت مو با تراکم بالا و خط رویش کاملاً طبیعی می باشد .

اگر تصمیم دارید کاشت مو انجام دهید ، بایستی قبل از اقدام به هرکاری ابتدا اطلاعات خود را در مورد روشهای کاشت مو افزایش دهید. سه روش اصلی کاشت مو عبارتند از :FIT,FUT و روش SUT .

  • کاشت مو به روش FIT

در کاشت مو به روش FIT تیغ جراحی به کار برده نمی شود و واحد های فولیکولی بانک مو ( ناحیه پشت سر که نقطه ای متراکم از فولیکولی مو است ) با ابزار ظریف و اختصاصی در شرایط کاملا استریل بصورت تک تک برداشته شده و با ابزار بسیار ظریف دیگری در قسمت طاس یا کم پشت سر، ابرو یا ریش پیوند می شود .در این روش برش جراحی در ناحیه پشت سر ایجاد نمی گردد، بنابراین احتمال ایجاد جوشگاه به صورت خطی وجود ندارد همچنین این روش در کسانی که پوست سر سفت و غیرقابل انعطاف دارند قابل استفاده می باشد . در کاشت مو به روش FUT نوار پوستی از ناحیه بانک مو برداشته شده و توسط پرسنل مجرب زیر میکروسکوپ به واحد های ۱،۲،۳ یا ۴ مویی تقسیم می شود . این کار تحت بزرگنمایی میکروسکوپ صورت می گیرد ، بنابراین احتمال آسیب به ریشه مو بسیار کم می باشد و در صد بالایی از موهای برداشت شده به صورت تک تک برداشته شده و با ابزار بسیار ظریف دیگری در قسمت طاس یا کم پشت سر، ابرو یا ریش پیوند می شود.

در این روش برش جراحی در ناحیه پشت سر ایجاد نمی گردد، بنابراین احتمال ایجاد جوشگاه به صورت خطی وجود ندارد. همچنین این روش در کسانی که پوست سر سفت و غیرقابل انعطاف ندارند قابل استفاده است.

  • کاشت مو به روش FUT

در این روش نوار پوستی از ناحیه بانک مو برداشته شده و توسط پرسنل مجرب زیر میکروسکوپ به واحدهای ۱ الی ۴ مویی تقسیم می شود. این کار تحت بزرگنمایی میکروسکوپ صورت می گیرد، بنابراین احتمال آسیب به ریشه های مو بسیار کم است و درصد بالایی از موهای برداشت شده به صورت سالم پیوند زده می شوند.

 

۰ ۰ vote
Article Rating

اشتراک
اطلاع از
guest
36 Comments
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
علیرضا احسانی
علیرضا احسانی
شهریور ۲۴, ۱۳۹۸ ۳:۳۱ ب٫ظ

ســلــام بــبــخــشــیــد قــســمــتــے از ســر ۲۰ســال پــیــش ســوخــتــه و مــویــے نــداره اگــه ڪــاشــت بــشــه چــنــد درصــد احــتــمــال داره مــوفــقــیــت آمــیــز بــاشــه ؟

خامنه
خامنه
شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ ۶:۱۶ ب٫ظ

سلام کاشت ابرو به چه صورت هست و هزینه اش چقدر میشه؟ آیا مثل کاشت مو یک مدت نثل نشا برنج روی صورت خواهد بود؟ اگر تصاویری از ابتدای کاشت تا اخرین روز دارید بزارین و مدت زمانش رو هم برای عید میخوام بیام ، بهترین زمانش کی هست که جا هم بیفته مرتب باشه

تکتم اعتمادی
تکتم اعتمادی
شهریور ۲۵, ۱۳۹۸ ۶:۱۷ ب٫ظ

سلام خسته نباشید کاشت ابرو هم دارید وتقریبا هزینه در چه حدودی ممنون

hoseinian
hoseinian
شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ ۶:۰۹ ب٫ظ

آیا ریزش مو یک بیماری است؟

FARID
FARID
شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ ۶:۱۶ ب٫ظ

سن مناسب کاشت مو چه سنی است؟

فرامرزی
فرامرزی
شهریور ۲۷, ۱۳۹۸ ۶:۱۹ ب٫ظ

آیا می‌توان کاشت مو را در هر سن و در هر مرحله از ریزش مو انجام داد؟

سیامکی
سیامکی
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۲:۵۳ ب٫ظ

چرا باید کاشت مو انجام شود؟

KHAMESI
KHAMESI
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۲:۵۴ ب٫ظ

دلایل ریزش مو چیست؟

KHAMESI
KHAMESI
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۲:۵۴ ب٫ظ

هزینه کاشت مو در کلینیک گهربد چقدر است؟

زمانیان
زمانیان
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۲:۵۶ ب٫ظ

طاسی چیست؟

Rahnama
Rahnama
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۲:۵۷ ب٫ظ

کاشت مو چیست؟

امید علیزاده
امید علیزاده
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۲:۵۸ ب٫ظ

عوارض کاشت مو چیست؟

عامل
عامل
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۳:۰۲ ب٫ظ

آیا عمل کاشت ابرو هم امروزه صورت می گیرد؟

احمدیان
احمدیان
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ ۳:۰۸ ب٫ظ

چه مراقبت های بعد از کاشت مو باید صورت گیرد؟

سحر
سحر
مهر ۱۲, ۱۳۹۸ ۷:۱۲ ب٫ظ

سلام وقتتون بخیر باشه🌷میخواستم بدونم برای کاشت ابرو بهترین روش چیه؟؟؟

لیلا
لیلا
آبان ۲۱, ۱۳۹۸ ۳:۵۹ ب٫ظ

سلام خانم هستم پیشانیم درقسمتهای گوشه به۲سانت عقب رفته میخواستم موی طبیعی بکارم ایاتا۱/۵اندازه میشه کاشت؟وهزینش چقدمیشه

مهدی
مهدی
آبان ۲۱, ۱۳۹۸ ۴:۰۲ ب٫ظ

هزینه کاشت مو چقدره؟چه تعداد تار مو کاشت میشه؟

اسماعیلی
اسماعیلی
آبان ۲۱, ۱۳۹۸ ۴:۰۹ ب٫ظ

ابروکامل هزینه کاشتش چقدمیشه؟؟