تزریق چربی در مشهد
ارسال شده در مرداد ۶, ۱۳۹۹ / نظرات (446) / توسط : drgoharbod

فواید تزریق چربی

سلام بر شما مخاطبان عزیز کلینیک گهربد، من دکتر نگین نبوی هستم و در این فرصت قصد دارم تا در خصوص روش تزریق چربی با شما عزیزان صحبت کنم . تزریق چربی یک روش بسیار بی عارضه و مقرون به صرفه است که جهت بازگرداندن حجم از دست رفته صورت استفاده می شود. در افرادی که صورت لاغر و استخوانی دارند و یا به علت کاهش وزن و یا افزایش سن حجم صورت آن ها کاهش یافته است تزریق چربی روشی ایده آل می باشد.

  • کاربردهای تزریق چربی

تزریق چربی جایگزینی مناسب برای روش های پرخطر و با عارضه همانند جراحی لیفت صورت می باشد و می تواند با بازگرداندن حجم از دست رفته چربی صورت باعث جوانسازی و لیفت پوست گردد و این گونه از جراحی ها را به تعویق بیندازد.

  • نحوه انجام تزریق چربی

تزریق چربی به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود . چربی مورد نیاز برای این روش از نواحی مانند پهلوها و خارج ران ها با روش هاروست برداشت می گردد و این چربی پس از آماده سازی در نواحی مورد نیاز مانند گونه ، گودی زیر چشم ، خط خنده (خط نازولبیال) ، خط غم ، ایجاد زاویه در ناحیه فک و … تزریق می گردد.

  • دوران نقاهت پس از تزریق چربی

دوران نقاهت پس از تزریق چربی در افراد مختلف ، متفاوت است اما به طور میانگین فرد مراجعه کننده به دو هفته استراحت نیاز خواهد داشت و در طول این مدت ورم ایجاد شده از بین رفته و صورت فرد به حالت طبیعی باز می گردد اما افراد می توانند پس از به اتمام رسیدن تزریق چربی به زندگی روزمره خود بپردازند.

  • فواید روش تزریق چربی

از فواید تزریق چربی می توان به این موارد اشاره نمود: زیباتر شدن ظاهر ، افزایش اعتماد به نفس ، بهبود تن پوست و جوانسازی. اما یکی از مهم ترین فواید روش تزریق چربی مقرون به صرفه بودن این روش در مقایسه با سایر روش های جوان سازی می باشد. همچنین با توجه به اینکه چربی تزریق شده از بدن خود فرد استخراج می گردد این روش کاملا ایمن بوده و عارضه و یا حساسیت خاصی را برای فرد ایجاد نمی نماید.

  • موارد منع تزریق چربی :

خانم های باردار

افرادی که سرطان فعال دارند و یا در حال شیمی درمانی هستند

افرادی که سیستم ایمنی بدن آن ها ضعیف است

افرادی که دیابت کنترل نشده دارند

و افرادی که بیماری قلبی شدید دارند

در موارد فوق انجام تزریق چربی برای این افراد توصیه نمی گردد.

  • میزان ماندگاری تزریق چربی در هر نوبت :

تزریق چربی روشی است که نیاز به تکرار دارد و پس از هر بار تزریق حدود ۳۰% از چربی برای افراد ماندگار خواهد بود. به همین دلیل در هر بار تزریق حجم بیشتری چربی تزریق می گردد تا ۳۰% نهایی مقدار حجم قابل توجهی برای فرد ایجاد نماید.

شما عزیزان می توانید سوالات خود را در خصوص روش تزریق چربی با پزشکان کلینیک گهربد مطرح نمایید.

 

۰ ۰ vote
Article Rating

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments